Držák dýchacích hadic

Držák dýchacích hadic od narkotizačních přístrojů

Držák dýchacích hadic

Držák hadic je určen na fixaci dýchacích hadic od narkotizačního přístroje při operaci. Upevňuje se k operačnímu, popřípadě k jinému stolu na eurolištu o rozměrech 25x10mm. Tím, že je držák uchycen k operačnímu stolu se nemění pozice konce hadic při posunu stolu nahoru a dolů nebo při pohnutí s narkotizačním přístrojem. Jeho tři nezávislé klouby umožňují dokonalé nastavení v každé pozici. Poslední kloub je možno natáčet ve všech směrech a tím přizpůsobit konec hadic endotracheální rource. Vlastní uchycení hadic je univerzální a je možno do něj upnout všechny druhy dýchacích hadic.

V případě zájmu o další informace nebo cenovou nabídku nám prosím neváhejte zanechat vzkaz, ozveme se vám s nabídkou na míru.

Naše nabídka

O nás

Společnost Grimed, s.r.o. vznikla v České republice v roce 1999. Zaměřujeme se na výrobu a prodej veterinární a zdravotnické techniky se specializací na diagnostické přístroje a narkotizační techniku. Na základě individuálních požadavků uživatele jsme schopni vyrábět i speciální výrobky a zakázky na klíč. Kromě dodávek pro české odběratele dodáváme naše výrobky i zahraničním distributorům v EU. Za dobu svého působení máme v Česku i v zahraničí stovky referenčních míst.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontakt

Naši distributoři

Belgie
Lucembursko
Německo
Německo
Polsko
Polsko
Litva