LED 3SC

Operační světlo pro veterinární použití

Operační světlo LED 3SC

Operační světlo LED 3SC osazené 28 výkonnými speciálně navrženými LED zaručuje homogenitu a nejnižší zastínění ve světelném poli. Je vybavené vyměnitelnou sterilizovatelnou rukojeťí, pomocí které je možno měnit velikost operačního pole v rozmezí 17 až 28 cm.

Díky dříve nedosažitelnému zobrazení barev lze snadno vidět i nejmenší odstíny barvy v tkáni. Barevné spektrum rány je zobrazeno přirozeně s výrazným kontrastem. Světlo tak poskytuje vítanou úlevu pro Vaše oči.

Díky možnosti zvýšení intenzity světla centrální části světla je umožněno optimální osvětlení oblasti rány v souladu s její texturou a účinky zastínění, což je velmi důležité zejména v případě malých a hlubokých ran.

Dělá se v pojízdném, nástěnném nebo stropním provedení. Držáky na strop jsou individuálně přizpůsobeny dle výšky stropu. Světlo je výškově a stranově přestavitelné a tím umožňuje nasvítit z jakéhokoliv směru libovolné místo stolu v jakékoliv poloze stolu. Životnost delší než 40.000 provozních hodin snižuje výrazně náklady na výměnu a náhradu žárovek v porovnání s konvenční halogenovou technologií. Světelná intenzita ve vzdálenosti 1 m je 130.000 Luxů, kterou lze regulovat v rozmezí 5 až 100% pomocí ovladače integrovaného do krytu lampy.

LED 3SC: držák

Naše nabídka

O nás

Společnost Grimed, s.r.o. vznikla v České republice v roce 1999. Zaměřujeme se na výrobu a prodej veterinární a zdravotnické techniky se specializací na diagnostické přístroje a narkotizační techniku. Na základě individuálních požadavků uživatele jsme schopni vyrábět i speciální výrobky a zakázky na klíč. Kromě dodávek pro české odběratele dodáváme naše výrobky i zahraničním distributorům v EU. Za dobu svého působení máme v Česku i v zahraničí stovky referenčních míst.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontakt

Naši distributoři

Belgie
Lucembursko
Německo
Německo
Polsko
Polsko
Litva