VET 2200

Řada veterinárních stolů

Vyšetřovací stůl VET 2200 Basic

Stůl VET 2200 Basic je určen pro vyšetřovací účely. Má plynule měnitelnou výšku v rozmezí 630 až 1150 mm. Zdvih pracovní desky je zajištěn elektrickým pohonem s nožním ovládáním nebo hydraulickým pohonem (na obrázku níže), dle přání zákazníka. Pracovní deska je z nerezové oceli o rozměrech 130 x 60 cm a standardně je opatřena EURo lištami ze všech čtyř stran. Standardní provedení na stavitelných nožičkách je možné nahradit brzděnými kolečky a získat tak pojízdný stůl. Jeho nosnost dosahující 120 kg je dostačující i pro velké pacienty.

spodní poloha stolu VET 2200 Basic

Další volitelnou možností je zabudování váhy do desky stolu.

VET 2200 Basic s váhou

Univerzální stůl VET 2200 Comfort

VET 2220 Comfort je konstruován jak pro vyšetřování, tak i operace malých zvířat. Měnitelná výška a sklon pacientské desky umožňuje lékaři pohodlnou práci. Podstavec s nastavitelnými nožičkami (nebo volitelně s brzděnými kolečky) nebrání v přístupu ke stolu a jeho vyvýšení dovoluje snadný úklid pod stolem. Použité materiály dodávají stolu dostatečnou tuhost a stabilitu. Zdvih pracovní desky je zajištěn elektrickým pohonem s nožním ovládáním nebo hydraulickým pohonem (na obrázku níže), dle přání zákazníka. Pacientská profilová nerezová deska je upevněna na tuhém jeklovém sklopném rámu. Pro uchycení příslušenství a fixaci pacienta jsou na stranách nerezové EURo lišty 25 x 10 mm.

Pohled na stůl VET 2200 Comfort

Dentální nástavec s odkapávací nerezovou vaničkou stolu VET 2200 Comfort

dentální nástavec s odkapávací nerezovou vaničkou

Prodlužovací nástavec stolu VET 2200 Comfort

prodlužovací nástavec

Operační stůl VET 2200 V-TOP

VET 2200 V-TOP je veterinární operační stůl s měnitelnou výškou zdvihu od 630 do 1150 mm. Zdvih pracovní desky je prováděn elektrickým pohonem s nožním ovládáním nebo hydraulickým pohonem, dle přání zákazníka. Pracovní plocha je sestaven ze tří nerezových desek, z nich dvě jsou plynule manuálně nastavitelné v rozmezí 0 až 90 stupňů. Celý stůl lze pak naklonit v rozmezí 0 až 60 stupňů. Rozměr desky je 134 x 52 cm, nebo dle přání 134 x 60 cm, a je opatřena EURo lištami 25 x 10 mm. Standardní provedení na stavitelných nožičkách je možné nahradit brzděnými kolečky a získat tak pojízdný stůl.

Detail stolu VET 2200 V-TOP

Další volitelnou možností je zabudování váhy do desky stolu.

Detail stolu VET 2200 V-TOP

Operační stůl VET 2200 DWT

VET 2200 DWT je veterinární operační stůl pro takzvané 'špinavé operace' a plynule měnitelnou výškou od 75 do 127 cm. Pacientská deska je konstruována jako vana o rozměrech 135 x 62 cm a hloubkou 12 cm, jejíž horní víko tvoří nerezový rošt. Odtok z flexibilní hadice o průměru 40 mm umožňuje přímé připojení do odpadu. Zdvih vany je zajištěn elektrickým pohonem s nožním ovládáním nebo hydraulickým pohonem, dle přání zákazníka. Má plynule měnitelný sklon v rozmezí 0 až 25 stupňů. Na přání je možnost stůl dovybavit vodovodní baterií. Pro uchycení příslušenství a fixaci pacienta jsou po stranách nerezové EURo lišty 25 x 10 mm. Standardní provedení na stavitelných nožičkách je možné nahradit brzděnými kolečky a získat tak pojízdný stůl.

Detail stolu VET 2200 DWT Detail stolu VET 2200 DWT

Naše nabídka

O nás

Společnost Grimed, s.r.o. vznikla v České republice v roce 1999. Zaměřujeme se na výrobu a prodej veterinární a zdravotnické techniky se specializací na diagnostické přístroje a narkotizační techniku. Na základě individuálních požadavků uživatele jsme schopni vyrábět i speciální výrobky a zakázky na klíč. Kromě dodávek pro české odběratele dodáváme naše výrobky i zahraničním distributorům v EU. Za dobu svého působení máme v Česku i v zahraničí stovky referenčních míst.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontakt

Naši distributoři

Belgie
Lucembursko
Německo
Německo
Polsko
Polsko
Litva