MST 2200

Multifunkční veterinární stůl

Multifunkční stůl MST 2200

Stůl MST 2200 je nejúčelnějším stolem pro vyšetřování a ošetřování malých zvířat. Rozměr pacientské desky 130 x 60 cm poskytuje dostatek místa jak pro pacienta tak i ošetřující personál. Nosnost 90 kg a pouze 30 cm spodní poloha umožňují manipulaci i s největšími plemeny psů. Horní poloha 105 cm dovoluje pohodlně pracovat na velmi malých zvířatech. Stůl dodáváme s elektrickým pohonem s nožním ovládáním nebo hydraulickým pohonem, dle přání zákazníka. Standartní provedení na stavitelných nožičkách je možné nahradit brzděnými kolečky a získat tak pojízdný stůl.

MST 2200MST 2200

Tento typ stolu vyrábíme i v nerezovém provedení. Další volitelnou možností je zabudování váhy do desky stolu a to jak do standardního, tak i nerezového provedení. Zabudováním váhy se zvýší spodní i horní poloha o 5 cm.

MST 2200MST 2200

MST 2200 Comfort

Rozšířená verze stolu se sklopnou profilovanou deskou s odtokem. Vhodný pro operační účely.

MST 2200 Comfort MST 2200 Comfort MST 2200 Comfort

nízká spodní poloha stolu

MST 2200 Comfort

výškově stavitelné nožičky

Příslušenství ke stolům: gumová podložka, dentální nástavec, infuzní tyč s držákem na lištu, excentrická rychloupínka

Naše nabídka

O nás

Společnost Grimed, s.r.o. vznikla v České republice v roce 1999. Zaměřujeme se na výrobu a prodej veterinární a zdravotnické techniky se specializací na diagnostické přístroje a narkotizační techniku. Na základě individuálních požadavků uživatele jsme schopni vyrábět i speciální výrobky a zakázky na klíč. Kromě dodávek pro české odběratele dodáváme naše výrobky i zahraničním distributorům v EU. Za dobu svého působení máme v Česku i v zahraničí stovky referenčních míst.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontakt

Naši distributoři

Belgie
Lucembursko
Německo
Německo
Polsko
Polsko
Litva