KONAR

Inhalační narkotizační přístroj pro koně a jiná velká zvířata

Inhalační narkotizační přístroj KONAR

Námi vyráběný přístroj KONAR je kompaktního provedení a proto Vám na operačním sále zabere velmi málo místa. V přístroji jsou jako nosné plyny použity O2 a vzduch nebo O2 a N2O. Pochopitelně můžete využít také pouze O2. Vše včetně kyslíkové láhve a odpařovače anestetika je umístěno na jednom pojízdném stojanu. Velikou předností přístroje je použití precizních odpařovačů anestetika mimo dýchací okruh a to jak Isofluranových tak Sevofluranových.

KONAR: detail KONAR: detail KONAR: detail

V případě zájmu o další informace nebo cenovou nabídku nám prosím neváhejte zanechat vzkaz, ozveme se vám s nabídkou na míru.

Naše nabídka

O nás

Společnost Grimed, s.r.o. vznikla v České republice v roce 1999. Zaměřujeme se na výrobu a prodej veterinární a zdravotnické techniky se specializací na diagnostické přístroje a narkotizační techniku. Na základě individuálních požadavků uživatele jsme schopni vyrábět i speciální výrobky a zakázky na klíč. Kromě dodávek pro české odběratele dodáváme naše výrobky i zahraničním distributorům v EU. Za dobu svého působení máme v Česku i v zahraničí stovky referenčních míst.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontakt

Naši distributoři

Belgie
Lucembursko
Německo
Německo
Polsko
Polsko
Litva