VETNAR 1100

Kompaktní narkotizační přístroj pro inhalační anestezii zvířat od 0,1 do 100 kg.

Inhalační narkotizační přístroj VETNAR 1100

Námi vyráběný přístroj VETNAR 1100 je kompaktního provedení a proto Vám na operačním sále zabere velmi málo místa. V přístroji je jako nosný plyn použit pouze kyslík a vše včetně kyslíkové láhve a odpařovače anestetika je umístěno na jednom pojízdném stojanu. Přístroj je též možno napájet z koncentrátoru kyslíku. Velikou předností přístroje je použití precizních odpařovačů anestetika mimo dýchací okruh a to jak Isofluranových tak Sevofluranových. Díky jedinečnému systému DIF (Direct Inspiratoin Flow) přístroj umožňuje podávání inhalační anestesie na polouzavřeném okruhu již od 2-3 kg, na otevřeném dýchacím okruhu již od 0,1 kg.

VETNAR 1100: detail VETNAR 1100: detail

V případě zájmu o další informace nebo cenovou nabídku nám prosím neváhejte zanechat vzkaz, ozveme se vám s nabídkou na míru.

Naše nabídka

O nás

Společnost Grimed, s.r.o. vznikla v České republice v roce 1999. Zaměřujeme se na výrobu a prodej veterinární a zdravotnické techniky se specializací na diagnostické přístroje a narkotizační techniku. Na základě individuálních požadavků uživatele jsme schopni vyrábět i speciální výrobky a zakázky na klíč. Kromě dodávek pro české odběratele dodáváme naše výrobky i zahraničním distributorům v EU. Za dobu svého působení máme v Česku i v zahraničí stovky referenčních míst.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontakt

Naši distributoři

Belgie
Lucembursko
Německo
Německo
Polsko
Polsko
Litva