VETNAR 2200

Univerzální kompaktní narkotizační přístroj stavebnicového provedení pro inhalační anestezii zvířat od 0,1 do 100 kg.

Inhalační narkotizační přístroj VETNAR 2200

Přístroj VETNAR 2200 je stavebnicového provedení a tím lze přizpůsobit konkrétní konfiguraci vašim potřebám. Základní sestavení obsahující dýchací systém na dva plyny lze doplnit o jeden nebo dva odpařovače Isofluranu nebo Sevofluranu, dle vašeho výběru, dále je možné osadit další moduly jako je například elektronicky řízená ventilace, monitor dechu a saturace kyslíku SaO2, veterinární monitor VETMON 2200, nebo jiný multifunkční veterinární monitor pro monitorování EKG, hladin CO2, a dalších hodnot životních funkcí. Kvalita a spolehlivost našich narkotizačních přístrojů je již mnoho let prověřována na stovkách referenčních míst nejem v Česku, ale i v celé Evropě.

V přístroji jsou jako nosné plyny použity kombinace kyslík a vzduch nebo kyslík a N2O, nebo samotný O2. Přístroj také můžete kyslíkem napájet přímo na místě z koncentrátoru kyslíku, nebo můžete na celém pracovišti použít náš systém napájení kyslíkových rozvodů Oxycontrol 4. Z hlediska úspory O2, anestetika a možnosti nastavení koncentrace O2 ve směsi je výhodné používat ve směsi také N2O nebo vzduch. Velikou předností přístroje je použití precizních odpařovačů anestetika mimo dýchací okruh a to jak Isofluranových tak Sevofluranových, popřípadě obou. Díky jedinečnému systému DIF® - Direct Inspiration Flow, přístroj umožňuje podávání inhalační anestesie na polouzavřeném okruhu již od 2-3 kg a na otevřeném dýchacím okruhu od 0,1 kg. Řízenou ventilaci lze použít i pro resuscitaci pacienta.

VETNAR 2200 VETNAR 2200

Jako příslušenství nabízíme objemový ventilátor, držák dýchacích hadic, dále je možné doinstalovat nerezovou poličku pro externí monitory.

Monitor životně důležitých funkcí VETMON 2200

Při provádění operací a bezprostředně po operaci na malých zvířatech je vhodné jak z hlediska klidu operujícího i dokonalé péče o pacienta mít zabezpečeno sledování základních životních funkcí pacienta, pro to můžete použít některý z námi nabízených externích multifunkčních monitorů, nebo přímo do narkotizačního přístroje zabudovaný monitor VETMON 2200, který může obsahovat moduly pro monitorování dechové frekvence, EKG, SaO2 a CO2. Tento monitor lze používat nezávisle na provozu inhalační anestezie.

VETMON 2200

V případě zájmu o další informace nebo cenovou nabídku nám prosím neváhejte zanechat vzkaz, ozveme se vám s nabídkou na míru.

Naše nabídka

O nás

Společnost Grimed, s.r.o. vznikla v České republice v roce 1999. Zaměřujeme se na výrobu a prodej veterinární a zdravotnické techniky se specializací na diagnostické přístroje a narkotizační techniku. Na základě individuálních požadavků uživatele jsme schopni vyrábět i speciální výrobky a zakázky na klíč. Kromě dodávek pro české odběratele dodáváme naše výrobky i zahraničním distributorům v EU. Za dobu svého působení máme v Česku i v zahraničí stovky referenčních míst.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kontakt

Naši distributoři

Belgie
Lucembursko
Německo
Německo
Polsko
Polsko
Litva